Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Restauracja Rewers

Restauracja

 

W restauracji Rewers na warszawskim Powiślu zjesz pyszny, sycący, a przede wszystkim tani obiad. Nikt Cię nie ogranicza, nie tracisz czasu, czekając na zamówienie. Szybko i konkretnie. Skomponuj swoje danie i zrelaksuj się w miłej atmosferze podczas jedzenia. 


Nasza restauracja znajduje się w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, tuż obok Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Fryderyka Chopina. Dysponujemy przestronną salą dla ok. 200 osób w nowoczesnym, klimatyzowanym wnętrzu, dostosowanym również dla osób niepełnosprawnych. Przyjmujemy wycieczki szkolne i grupy zorganizowane. Organizujemy także imprezy zamknięte i przyjęcia okolicznościowe. Jesteśmy niezwykle elastyczni i otwarci na nowe kulinarne wyzwania, dlatego też po wcześniejszym ustaleniu, skomponujemy menu na indywidualne zamówienie.

Adres

ul. Dobra 56/66
00-312 Warszawa
Polska

Geolokalizacja