Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Restauracja Chicago's Bar & Grill

Restauracja

 

Chicago's to restauracja amerykańska słynąca nie tylko z wyśmienitej kuchni, ale przede wszystkim z oryginalnego wystroju i gościnności. Już od godziny 9:00 zapraszamy nawet najbardziej wymagających smakoszy, by mogli rozpieścić swoje podniebienia wyśmienitymi śniadaniami i mocną, poranną kawą.

Nasza Restauracja to nie tylko wyśmienita kuchnia w stylu amerykańskim, ale także połączenie dobrego smaku z tradycyjnym przygotowaniem dania na podstawie sprawdzonych receptur i najświeższych produktów.ą. W późniejszych godzinach zapraszamy na najlepsze potrawy kuchni amerykańskiej i meksykańskiej, a w szczególności na najlepsze hamburgery w Warszawie.

Adres

ul. Żelazna 41/3
00-836 Warszawa
Polska

Geolokalizacja