Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Food Art Gallery

Restauracja

 

Food Art Gallery to autorska kuchnia oparta na połączeniu tradycji oraz fascynacji tym, co awangardowe i zaskakujące. Polskie smaki zyskują tu nowe brzmienie, a naturalne aromaty i struktury stanowią podstawę kreatywnych kombinacji. O wyjątkowym charakterze


Food Art Gallery świadczy kunsztowny minimalizm potraw, ich zmysłowość i estetyka oraz sięganie do polskości i tradycyjnych smaków w nowoczesnym wydaniu.

Dania, przygotowywane na bazie sezonowych produktów o największym twórczym potencjale, stają się tu dziełami sztuki. Urzekają zmysły, jednocześnie rozbudzając wyobraźnię. Obok klasycznego Manu à la carte, każdego dnia podawane są specjalności inspirowane chwilą.

Adres

ul. Księcia Witolda 1, lok. L1
50-202 Wrocław
Polska

Geolokalizacja