Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Love Eat

Restauracja

 

Nasza restauracja oferuje catering na przyjęcia, imprezy, bankiety, a także zapewnia codzienne posiłki w miejscach pracy, szkołach, mieszkaniach prywatnych, etc. Obszarem na którym oferujemy profesjonalny catering jest Warszawa i oklice.

Catering przygotowywany jest przez nas w lokalu ze świeżych i zdrowych składników, a następnie pakowane w sterylne i oryginalne opakowania jednorazowe. Dania dostarczamy z największą starannością dbając, aby smak i aromat potrawy nie został zniszczony w trakcie dostawy. Nasze posiłki przywozimy na miejsce zawsze ciepłe!!! Wystarczy, że wybiorą Państwo dopasowaną do swoich upodobań i potrzeb dietę, następnie złożą zamówienie na stronie www, mailowo, bądź telefonicznie, a otrzymają Państwo dostawę posiłków na wskazany adres i porę dnia ciesząc się pysznym jedzeniem i dodatkowo oszczędzając czas.

Adres

ul. Ogrodowa 50A
00-880 Warszawa
Polska

Geolokalizacja