Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Restauracja Pod Dębowcem

Restauracja

 

Sercem każdej restauracji jest kuchnia. Ta w Restauracji Pod Dębowcem bije w rytm dwóch męskich serc: Grzegorza i Łukasza. To oni na codzień przygotowują posiłki, często spełniając kulinarne marzenia klientów - jeśli tylko czas i produkty na to pozwalają, mogą przygotować danie, na które masz właśnie ochotę! Przygotowują także dania wegetariańskie i wegańskie, a zważywszy na relatywnie niskie ceny, z restauracji nikt nie wyjdzie głodny.

Przychodząc do Restauracji Pod Dębowcem nie śpieszcie się. Ze względu na to, iż większość potraw przygotowujemy na bieżąco, czas oczekiwania na danie główne jest nieco dłuższy, ale swobodna atmosfera w restauracji, miły personel, piękne górskie widoki i ostatecznie potrawa, są tego warte!

Adres

ul. Karbowa 38
43-300 Bielsko-Biała
Polska

Geolokalizacja