Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Reklama

W ramach Programu Promocji QMP  oferujemy szerokie działania promocyjne w naszych kanałach social media - fanpage DobraWolowina czy też newsletter Klubu Miłośników Wołowiny (ponad 6000 subskrybentów).

Oferujemy także reklamę w internecie. Specjalna geotargetowana reklama informująca o dostępności wołowiny QMP oraz o organizowanych eventach i degustacjach.

Na podstawie indywidualnych ustaleń możliwe jest zaplanowanie reklamy w lokalnej prasie czy też outdoor w okolicach restauracji z informacją o dostępności wołowiny QMP.

Działania reklamowe planowane są we współpracy z Biurem Obsługi Programu Promocji. Reklama dotyczy tylko wybranych restauracji w Polsce. Liczy się kolejność zgłoszeń na promocję w 2016r.

Dowiedz się więcej

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś otrzymać promocyjne wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP serwowanej w Twojej restauracji? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.